KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781018
nr 1478 1018
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, "Från Södermälarstrand". Signerad. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 61x72 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:18:39
18/6 11:05:06
4/7 17:59:39
- Klassiska
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg